Start Sakramenty
Porzadek SDM

Janowice 20.05.2018 r.

NIEDZIELA  ZESŁANIA  DUCHA  ŚWIĘTEGO

Dzisiaj w naszej Parafii Uroczystość  I  KOMUNII  ŚWIĘTEJ.
22 dzieci po raz pierwszy przystąpiło do Stołu Pańskiego. Dzieciom życzmy wiele radości z przyjaźni i bliskości Pana Jezusa.
Rodzicom pragnę podziękować za wychowanie religijne swoich pociech, za dar ołtarza a jest nim dzwonek liturgiczny oraz przepiękne udekorowanie świątyni na dzisiejszy dzień.

Biały Tydzień - msza św. i majówka codziennie o 18.00. W sobotę po mszy św. o 7.00.

W poniedziałek - Święto NMPanny, Matki Kościoła - odnowienie przez dzieci przyrzeczeń chrzcielnych [świece].
We wtorek poświęcenie obrazków, różańców, książeczek i innych dewocjonalii.

W przyszłą niedzielę Uroczystość  Najświętszej Trójcy.

Dzisiejsza składka na inwestycje parafialne.Za zrozumienie i ofiary - serdeczne Bóg zapłać.

Wdzięczni Rodzinom za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę prośbę kierujemy do Rodziców dzieci komunijnych.

Gościom życzymy miłego świętowania i odpoczynku a wszystkim dobrej niedzieli i udanego tygodnia.

INTENCJE  MSZALNE  21 – 27.05.2018 r.

Poniedziałek   18.00 - + Tadeusz Ogryzek 11 r.śm.
Wtorek           18.00 - + Helena i Marian Sajdak
Środa              18.00 - + Władysław Kaczor
Czwartek        18.00 - + Tadeusz i Janina Żak
Piątek              18.00 - + Antonina Miśkiewicz Józef m.
Sobota              7.00 - + Wiesław Sikora 7 r.śm.

Niedziela
8.00 – w 40 r. urodzin Marcina - dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę M. Najświętszej dla Niego i Rodziny
10.00 – w 1 r. ślubu Łukasza i Moniki - dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę M. Najświętszej dla Nich
12.00 - + Maria Józef Woźniak ++ z rodziny