Start Sakramenty

Janowice 19.11.2017r.

33  NIEDZIELA ZWYKŁA
OGŁOSZENIA

Dzisiaj składka inwestycyjna. Do puszek na biednych złożono 1354 zł. Za dar serca wszystkim serdecznie dziękuję.

Poświęciłem dzisiaj opłatki na stół wigilijny. Pan organista będzie je sukcesywnie roznosił po Rodzinach. Ofiary składane przy tej okazji zasilą budżet Parafii i będą wyrazem naszej wdzięczności za posługę organistowską.

W dniu wczorajszym odbyły się rozgrywki piłkarskie ligi ministranckiej. Ministranci młodsi zajęli I miejsce i awansowali do rozgrywek rejonowych w Niepołomicach. Lektorzy zajęli III miejsce.

W środę msza św. o 18.00. Stowarzyszenie przyjmuje zapisy do śody na zabawę andrzejkową. Ilość miejsc ograniczona.

We czwartek o 18.00 w Świetlicy spotkanie z dr Kaperą na temat zdrowia i jego ochrony. Informuje Centrum Kultury i Koło Gospodyń.

Niedziela - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy św. o 10.00 odmówimy Litanie do Najświętszego Serca Jezusa
i Akt poświęcenia Sercu Jezusowemu.

Wdzięczni paniom za sprzątanie kościoła i kwiaty , prośbę kieruje do Pań: Anny Korpan i Monice Wilk.

Dobrej niedzieli i tygodnia a Solenizantom wszelkich łask Bożych życzę.

INTENCJE  MSZALNE  20 – 26.11.2017 r.

Poniedziałek   18.00 - + Krystyna Gawor 16 r.śm. Jan m.14r.śm.
Wtorek            18.00 - + Mieczysław Domanik Helena ż. Józef, Kazimierz synowie
Środa               18.00 - + Władysław Cholewa
18.20 – w intencji Anastazji Edyty Wiktorii mamy ks. Wiktora Kamilka Oskarka Wojciecha
Czwartek           7.00 - + Józef Pabian Anna ż.
Piątek               18.00 - + Tomasz Jania Agata Jania
Sobota                7.00 - + Feliks Czyżowski Anna ż.
8.00 - + Zofia Michalik 7r.śm.Jan m. Józef Leszek synowie
10.00 – w 18 r. ur. Katarzyny - dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł.Boże, potrzebne łaski i opiekę M.Najświętszej w dorosłym Jej życiu
12.00 - + Tadeusz Janina Jan Anna Wdowiak

Archwium ogloszen 2017