Start Sakramenty

Janowice 14.07.2019 r.

15 NIEDZIELA  ZWYKŁA
OGŁOSZENIA

Składka na pomoc parafiom na Ukrainie w których pracuje ks. Wiktor wyniosła 4.520 zł. Serdecznie w jego i swoim imieniu wszystkim dziękuję. Ks. Wiktor będzie remontował zakrystię, którą można było zobaczyć na zdjęciach. Postęp prac będę umieszczał w gablocie jak dojdą zdjęcia.
W piątek odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
W przyszłą niedzielę składka na inwestycje parafialne. Ofiarodawcom za dar serca już dzisiaj serdecznie dziękuję.
Wdzięczni rodzinom za sprzątanie i ozdobienie kościoła kwiatami – klucze przekazujemy Paniom mieszkającym w Janowicach 322,146 i 119 a.
Wszystkim dobrego tygodnia, wczasowiczom udanego wypoczynku a Solenizantom wszelkich łask Bożych życzę.

INTENCJE  MSZALNE  15 – 22.07.2019 r.

Poniedziałek 18.00 – w 13 rocz. ślubu Anety i Marka – dziękczynna z prośbą o zdrowie, błog. Boże, potrzebne łaski i opiekę M.Najświętszej dla Nich i dzieci
Wtorek         18.00 - + Jan Turcza Zofia ż./rez/.
Środa             7.00 - + Genowefa Tomana Stanisław m.
Czwartek        7.00 - + Bronisław Tatarczuch 28r.śm.Albina ż./rez/.
Piątek           18.00 - + Józefa i Wawrzyniec Przęczek
Sobota          7.00 - + Franciszek Wilkoński 30 r.śm. Franciszek ojciec
8.00 - + Jan Windak 24 r.śm.
10.00 - + Irena Stanisław Guzik

Archwium ogloszen 2019

Archwium ogloszen 2018

Archwium ogloszen 2015