Start Sakramenty

Janowice 29.11.2020 r.

I  NIEDZIELA  ADWENTU
OGŁOSZENIA

Adwent to czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Ma nas przygotować do Świąt Narodzenia Pańskiego. Mamy też kierować nasze serca i dusze ku Jego powtórnemu przyjściu na końcu czasów.

Roraty w poniedziałek, wtorek i piątek – wieczorem o 18.00. Pozostałe dni – rano o 7.00. W kościele może być 18 osób.

Na stojaku z gazetami są świece na wigilijny stół. 6 zł. z każdej świecy przekazane zostanie do Caritas, pozostała ofiara do dyspozycji w Parafii.
Za ofiary złożone składam serdeczne Bóg zapłać. Można świece zabrać już dzisiaj a ofiarę pozostawić w przyszłą niedzielę na tacy przy gazetach.

We czwartek o 20.00 kolejne spotkanie z ks. Leszkiem Haraszem.

W I piątek odwiedziny chorych od 8.00. Okazja do spowiedzi od 17.30 i codziennie pół godziny przed mszą św. W przyszłą niedzielę kazania będzie głosił ks. Roman Chyliński - Michalita.

W I sobotę - adoracja do 9.00. W Raciborsku – całonocna modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.

W przyszłą niedzielę po mszy św. o 8.00 – zmianka tajemnic różańca św.

Wdzięczni Paniom za sprzątanie kościoła - klucze przekazujemy Paniom mieszkającym w Janowicach 209/2 [Iwona] i 333.

Solenizantom i solenizantkom nadchodzącego tygodnia najlepsze życzenia składamy a pozostałym dobrej niedzieli i tygodnia.

INTENCJE  MSZALNE  30.11. - 6.12.2020 r.

Poniedziałek  18.00 - + Karol Kazimiera Malec/rez/.
Wtorek           18.00 - + Andrzej Łysek
Środa                7.00 - + Józef Woźniak ++ rodzice/rez/.
Czwartek          7.00 - + Ludwika Kaczor 2 r.śm.
Piątek             18.00  - + Wiktoria Baran Franciszek m. ++ dzieci i wnuki
Sobota              7.00 – w wiadomej Bogu intencji
8.00 - + Jan Lasek
10.00 – w 40 r. ślubu Ireny i Józefa - o zdrowie, bł. Boże potrzebne Łaski i opiekę M. Najświętszej.
12.00 - + Mieczysław Tatarczuch Bronisława ż. /rez/.

Archwium ogloszen 2020

Archwium ogloszen 2019

Archwium ogloszen 2018

Archwium ogloszen od 2011